Jesteś tu: » Strona startowa » Komunikaty
  • Zmiany w dowozach uczniów

3 stycznia 2015r. - Zmiany w dowozach uczniów od 5 stycznia 2015r.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Chybicach informuje o zmianach w godzinach dowozu dzieci i młodzieży od dnia 5 stycznia 2015 r.

DOWOZY:

6:20 – ( 15 minut wcześniejszy wyjazd) Dąbrowa – Grabków – Krajków – Stary Bostów – Chybice

6:25 – ( 10 minut wcześniejszy wyjazd) Łomno Parcele – Łomno Zarzecze – Modrzewie – Stary Bostów – Chybice

7:35 – ( 10 minut późniejszy wyjazd ) Dąbrowa – Grabków – Modrzewie – Nowy Bostów – Chybice

6:45 - Wieloborowice – Pokrzywnica – Chybice

7:30 - Wieloborowice – Pokrzywnica – Chybice

ODWOZY:

14:25 - Chybice – Pokrzywnica - Wieloborowice

13:35- Chybice – Stary Bostów – Modrzewie – Łomno – Łomno Zarzecze – Łomno Parcele

13:35- Chybice – Nowy Bostów – Krajków – Grabków – Dąbrowa

p. A. Słomińska

Chybice – Nowy Bostów – Stary Bostów – Modrzewie – Łomno Zarzecze – Łomno Parcele – Krajków – Grabków – Dąbrowa

Poniedziałek      - 14:40

Wtorek              - 15:10

Środa                 - 14:40

Czwartek           - 15:10

Piątek                - 15:10

• Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY

Wójt Gminy Pawłów i Dyrektor Zespołu Szkół w Chybicach serdecznie zapraszają całą społeczność lokalną na PIKNIK RODZINNY,

propagujący zdrowy styl życia.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zapewnią wszystkim relaks i udaną zabawę.

W programie naszej uroczystości przewidzieliśmy następujące punkty:

1. Prezentacje uczniów Zespołu Szkół w Chybicach oraz filii w Bostowie i Grabkowie, ukazujące najważniejsze aspekty życia w szkole.

2. Występy chórzystek naszego gimnazjum.

3. Pokazy formacji tanecznej Zespołu Szkół w Chybicach: belgijka, cha-cha, taniec nowoczesny.

4. Przedstawienie profilaktyczne "Mam trzeźwy umysł".

5. Prelekcja członka stowarzyszenia "Raj" o zgubnym wpływie alkoholu na życie indywidualnych osób i ich rodzin

6. Konkursy plastyczne i językowe.

7. Rozgrywki sportowe.

8. Wykład funkcjonariusza Policji o bezpieczeństwie w różnych sytuacjach życiowych.

9. Prezentacja akcji policyjnej z udziałem szkolonego psa.

10. Trening fitness.

11. Pokaz sztuk walki.

12. Prezentacja akcji strażackich.

13. Występy zespołów muzycznych.

Miło nam będzie spotkać się z naszymi uczniami i ich rodzicami. Oczekujemy wszystkich w najbliższą niedzielę   -   5 października o godz. 14.00.

Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015
  • Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy SP Chybice na rok szkolny 2014/15

Uwaga Rodzice!

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W CHYBICACH

ogłasza rekrutację do oddziału przedszkolnego

dzieci 3- i 4- letnich na rok szkolny 2014/2015

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

DZIECI 3- I 4-LETNICH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W CHYBICACH

26.03.2014r. – 31.03.2014r. wydawanie i przyjmowanie „WNIOSKÓW ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2014/2015” (dzieci 3- i 4-letnie, pragnące rozpocząć edukację przedszkolną)

8.04.2014r. – ogłoszenie wyników rekrutacji (lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego zostanie wywieszona w budynku Zespołu Szkół w Chybicach na tablicy ogłoszeń)

9.04.2014r. - 11.04.2014r. – rodzice potwierdzają zgłoszenie dziecka do oddziału przedszkolnego  poprzez złożenie podpisu na liście dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego. Brak potwierdzenia skutkuje skreśleniem dziecka z listy.

Informacje dodatkowe w sekretariacie szkoły lub telefonicznie: 41 334 41 25

W załączeniu:

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy SP Chybice na rok szkolny 2014/15