Jesteś tu: » Strona startowa » Komunikaty
  • Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY

Wójt Gminy Pawłów i Dyrektor Zespołu Szkół w Chybicach serdecznie zapraszają całą społeczność lokalną na PIKNIK RODZINNY,

propagujący zdrowy styl życia.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zapewnią wszystkim relaks i udaną zabawę.

W programie naszej uroczystości przewidzieliśmy następujące punkty:

1. Prezentacje uczniów Zespołu Szkół w Chybicach oraz filii w Bostowie i Grabkowie, ukazujące najważniejsze aspekty życia w szkole.

2. Występy chórzystek naszego gimnazjum.

3. Pokazy formacji tanecznej Zespołu Szkół w Chybicach: belgijka, cha-cha, taniec nowoczesny.

4. Przedstawienie profilaktyczne "Mam trzeźwy umysł".

5. Prelekcja członka stowarzyszenia "Raj" o zgubnym wpływie alkoholu na życie indywidualnych osób i ich rodzin

6. Konkursy plastyczne i językowe.

7. Rozgrywki sportowe.

8. Wykład funkcjonariusza Policji o bezpieczeństwie w różnych sytuacjach życiowych.

9. Prezentacja akcji policyjnej z udziałem szkolonego psa.

10. Trening fitness.

11. Pokaz sztuk walki.

12. Prezentacja akcji strażackich.

13. Występy zespołów muzycznych.

Miło nam będzie spotkać się z naszymi uczniami i ich rodzicami. Oczekujemy wszystkich w najbliższą niedzielę   -   5 października o godz. 14.00.

Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015
  • Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy SP Chybice na rok szkolny 2014/15

Uwaga Rodzice!

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W CHYBICACH

ogłasza rekrutację do oddziału przedszkolnego

dzieci 3- i 4- letnich na rok szkolny 2014/2015

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

DZIECI 3- I 4-LETNICH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W CHYBICACH

26.03.2014r. – 31.03.2014r. wydawanie i przyjmowanie „WNIOSKÓW ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2014/2015” (dzieci 3- i 4-letnie, pragnące rozpocząć edukację przedszkolną)

8.04.2014r. – ogłoszenie wyników rekrutacji (lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego zostanie wywieszona w budynku Zespołu Szkół w Chybicach na tablicy ogłoszeń)

9.04.2014r. - 11.04.2014r. – rodzice potwierdzają zgłoszenie dziecka do oddziału przedszkolnego  poprzez złożenie podpisu na liście dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego. Brak potwierdzenia skutkuje skreśleniem dziecka z listy.

Informacje dodatkowe w sekretariacie szkoły lub telefonicznie: 41 334 41 25

W załączeniu:

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy SP Chybice na rok szkolny 2014/15